#1 2013-12-01 11:15:33

 Eghita

świeżak

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 5

Eghita Andre

Imię: Eghita
Nazwisko: Andre
Ksywka: "Biały wilk"
Wiek: 16
Rasa: Syllvannka
Płeć: Kobieta
Klasa: Zwiadowca
Historia i umiejętności:
"Urodziłam się w Et'ffluviou. Dorastałam w tym mieście ucząc się, poznawając kulturę mojego ludu. Całe dnie spędzałam w lesie - co nie było czymś wyjątkowym w przypadku moich rówieśniczek. Jednak ja zapuszczałam się tam sama. Odkrywałam tajniki natury, zachowania zwierząt i powoli zaczynałam się komunikować z Entami. Las i zwierzęta okazały się być moimi jedynymi przyjaciółmi, wtem poznałam pewnego sokoła, którego nazwałam Elfesher, który towarzyszy mi do dziś. Nauczyłam się różnorakich  zachowań leśnej zwierzyny i nie czuły strachu w mojej obecności.
Gdy trochę podrosłam ojciec zabierał mnie na wspólne polowania. Właśnie wtedy nabyłam w prawę w strzelaniu z łuku, walce kordelasem i wykorzystaniu różnorodnych roślin do mikstur lub trucizn...
Gdy skończyłam szesnastkę razem z bratem potajemnie opuściliśmy rodzinne miasto i wyruszyliśmy w świat"

Ekwipunek: Łuk skradziony ojcu w dniu "wyjazdu", kołczan z czternastoma elfickimi strzałami i dziesięcioma stalowymi, kordelas, karwasze i kirys z białej stali, skórzane rękawice, buty i zielona elficka tunika.
Charakter:

Wygląd:
Mam blond włosy i niebieskie oczy. Mam bardzo dużo piegów i pare szram na prawym nadgarstku po moim sokole, Elfesherze.http://www.majhost.com/gallery/wumpus/Anime/Elves/forest_of_elves.png

Ostatnio edytowany przez Eghita (2013-12-01 12:14:46)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.justynian.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.scooter-przemkow-team.pun.pl www.psychologia-psychiatria.pun.pl www.djwalu5.pun.pl